Me,weird person

28. března 2014 v 23:52 | Brooxy
Je to taková moje úchylka.Nevím čím to je,ale prostě mě neskutečně přitahujou kluci,kteří umějí zpívat.
Když má kluk hezký a čistý hlas....OMG neznám nic lepšího.
Taky je docela zvláštní,že v tu chvíli je mi absolutně putna,jak ten kluk vypadá.Prostě...v tu chvíli vnímám jen ten úžasnej a naprosto dokonalej zvuk,kterej mu vychází z hrdla.
Musím si takovýho kluka co nejrychleji obstarat.Protože jinak tady budu slintat nad každým,kdo umí zazpívat.
I když...možná je lepší,že žádného zpívajícího kluka zrovna v záloze nemám,protože kdybych měla,nejspíš bych ho někde ve sklepě přivázala k židli a nutila ho zpívat.Cokoliv.Bylo by mi to jedno.Prostě bych jen seděla a poslouchala ho pořád dokola...no co nadělám.
Ale,ujasněme si,kdo UMÍ zpívat,a kdo NEUMÍ zpívat.
Rozhodně bych nevydržela poslouchat Biebra.To...je prostě nemyslitelné,protože ten má "talent" asi jako ta plastová židle ve školní jídelně.
Myslím člověka,kterej má krásnej a jasnej hlas,který je něčím na tom hlase originální...úža :3
No a potom jistě znáte ty dva známý kluky a to Thomas Sanders a Marcus Johns s Best Vines.Ti dva je přímé ztotožnění dokonalosti,co se vzhledově i hlasově týče :3 slyšeli jste je někdy zpívat? BOŽSKÝ! No....ale mámo i různá jiná měřítka,jsem zjitila.Nebo to spíše nazvěme "úchylky na kluky".


za A.) Miluju,a to zdůrazňuju MILUJU,když má kluk široká ramena.Víte co myslím?Takovej ten trojúhelníček co se jim tvoří na zádech :3 nedávno jsem sledovala film a ten herec nebyl v ksichtě nic moc,ale kdykoliv byla scéna zezadu,mohla jsem se uslintat na těch jeho zádech :3


za B.) Nos.Nos.Nos. Podle nosa poznáš kosa.Ano,tak se to říká a je to svatá pravda :D existujou chvíle,kdy se podívám na kluka a neřeknu si "Ten má super zadek,oči,vlasy,ruce....blablabla" ne,řeknu si "Panebože ten má tak sexy nos!Asi mu ho sežeru!" Jo,jsem divná,vím.

za C.) Ruce. Lépeřečeno paže.Svalnatý krásný paže zakončený rukama bez okousanejch nechtů...L-U-X-U-S. No..to byly snad všechny moje úchylky :D
Žijte blaze a v míru :D


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama