Miss Brooxy...dobrej vtip

27. dubna 2014 v 17:03 | BROOXY
Zřejmě jste si všichni všimli nové soutěže,kterou Blog.cz vyhlásil(vzhledem k tomu že odkazy na ní jsou skoro všude byste museli bejt buď neschopní,slepí a nebo opravdu blbí,aby jste ji přehlédli).
Nejsem z té soutěže dvakrát nadšená,protože si myslím,že žádnej krásnej ksicht nemá nic společného s tvorbou,ale na druhou stranu ji neodsuzuju.
Ani ne před měsícem totiž Blog.cz prohlásili,že posuzovat se bude i blog a články majitelky fotografie,tudíž to snad přeci jen nebude celé o vzhledu.
No...uvidíme.
Když jsem na soutěž narazila,ani trochu mne to nezaujalo.První dva odstavce jsem si znuděně četla,co má dívka dělat,aby jí vůbec přijali k hlasování a teprve potom jsem narazila na odstaveček věnovaný odměně pro výherkyni.
Ano,to už upoutalo mou pozornost,a velmi.
Přeci jen 1500 (a i těch 500)kč je docela dost na výběr knih.
Shlédla jsem na svojí knihovnu,plnou už čtyřikrát přečtených knih(v jedné chvíli jsem v zoufalosti že nemám co číst četla i knížky mé sedmileté sestry) a v tu chvíli jsem se rozhodla,že to zkusím.Nemám totiž jedinou novou knihu už měsíc a popravdě mám takovej absťák,že čtu krátké úryvky co máme ve školní učebnici literatury a pak hluboce dumám nad tím,jak kniha asi skončila.
Nuže,rozhodnutí padlo.
Jednu chvíli sice trochu zakolísalo,když jsem se postavila před zrcadlo a uviděla svůj odraz-rozcuchané vlasy svázané do takzvaného kohoutího culíku(rande nemám a je víkend,tak co),nenamalovaný obličej(tzv.vypadám jak krtek),na čele obrovskýho beďara,vytahaný triko s Beatles,dlouhý harémky a neskutečně sexy chlupatý ponožky,zkrátka jako hotová sexbomba-ale nakonec jsem se otřepala a řekla si,že do toho půjdu.
Čapla jsem notebook a začala se hrabat ve fotkách.Většina byla z doby,kdy mi bylo devět a seděla jsem spálená u moře s pupkem vyvaleným na kameru a se zmrzlinou v ruce,takže jsem radši noťas zavřela a šla pátrat v telefonu.
Tam už jsem nějaké úlovky našla.
Mám totiž takovou zvláštní vlastnost,že když se nudím,tak se fotím,nebo dělám ksichty na snapchatu.Tudíž jsem našla kvadrilion přijatelných fotek a vylučovací metodou jsem se dostala k pěti vítězným.Všechny mi přišli skoro totožné(ano,na většině fotek mám stejný výraz) takže jsem zavřela oči a namátkou vybrala jednu.
Sepsala jsem kratičký popisný mail a pak jen vyyťukávala na klávesnici Enter morzeovku.Ne na ne to odeslat.
Nechtělo se mi.
Nejsem žádná supermodelka,krásná děva a rozhodně se ze mě "mužům nepodlamují kolena"(maximálně když jim je podrazím) jak to specifikovali,tudíž jsem měla na obavy nárok.
Nakonec,vyhecovaná kamarádem,jsem se odhodlala a klávesnici stiskla.Očekávala jsem odpověď od Blogu,cz něco ve stylu "litujeme,opice se nesmí zúčastnit soutěže" ale když do tří hodin nic takového nepřišlo,začínalo se mi volněji dýchat.
Nu...teď už jen čekám na výsledek.Knížky by se mi fakt šikly(jinak už začnu číst i billboardy a letáky do Lidlu),ale nevím nevím no :-D uvidíme jak to dopadne.
Držte mi palečky. :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama