Jsem šikovnost sama

30. září 2014 v 15:08 | BROOXY
Jelikož jsem líná,odolala jsem výzvám mé matky abych "zvedla ten línej zadek a šla na kolo" a místo toho celé dopoledne tak nějak proválela.
Odpoledne mě už začaly hlodat výčitky(zvláť když jsem sežrala většinu tiramisu) a tak jsem ten svůj línej zadek opravdu zvedla s plánem jít běhat.
Minulé léto jsem si svou výdrž dost vypilovala a uběhla jsem i půkmaraton(ano,trvalo mi to asi týden,ale zvládla jsem to),jenže přes zimu jsem se na běh z vysoka vykašla a a tak než jsem přiběhla na polní cestu vedoucí kolem mé normální trasy,nemohla jsem popadnout dech a málem jsem chcípla.
Bože!
Navíc Sára(můj pes kdybyste nevěděli,křížednec pointra a maďarského ohaře) si nějakým nešikovným pohybem asi před týdnem zlomila nohu a nyní hupká po zahradě se sádrou,tudíž mě doprovázet nemůže.Psí sádra vůbec vypadá vtipně,zvlášť na psovi.Ani jsem nevěděla že něco takovýho je,dokud se neobjevila na prahu a na těch svejch třech kopytiodních nohách neproskákala kolem mne.
V půlce cesty se mi rozbili sluchátka zrovna v půlce písničky,mobil mi spadnul na zem a hodila jsem solidní držku,jak jsem se rychle snažila zabrzdit abych ho zvedla.
Takže mám sedřený kolena,rozbitý sluchátka,nespálila jsem ani jednu kalorii a navíc jsem doma sežrala zbytek toho tiramisu takže už vidím,jak v pondělí neprojdu školníma dveřma a budou mě odtamtud páčit traktorem.
Ej...stane se Křičící
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama